
Рубанок електричний START PRO SP-1250 ! 1250 Вт - 3 роки гарантії
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Рубанок електричний START PRO SP-1250 :
Рубанок електричний START PRO SP 1250 – інструмент, який використовується в столярних майстернях для обробки дерев'яних заготовок. Потужність двигуна 1250Вт дозволяє виконувати стругання, обробку нерівностей, зняття фаски або зріз країв за мінімальні проміжки часу. Якісні внутрішні деталі дозволяють справлятися з великими обсягами робіт, навіть на виробництві.
Ножі виготовлені з швидкорізальної сталі, що гарантує швидку і якісну обробку. Максимальна ширина стругання досягає 82мм, глибина – 3мм. Корпус має сучасний дизайн, виготовлений з міцного пластику, який захищає від механічних пошкоджень. Рукоять має зручну форму, яка забезпечує комфорт і не викликає втоми.
Особливості:
Регулювання глибини стругання
Високий рівень потужності;
Вибірка чверті;
Підключення пилозбірника;
Міцний корпус;
Захист від попадання на обмотку двигуна пилу;
Сучасний дизайн корпусу;
Індикатор живлення;
Технічні характеристики:
|
Бренд |
Start Pro |
|
Виробник |
Китай |
|
Напруга , В |
220 |
|
Частота , Гц |
50 |
|
Потужність , Вт |
1250 |
|
Число обертів холостого ходу , об/хв |
16000 |
|
Максимальна ширина стругання , мм |
82 |
|
Максимальна глибина стругання , мм |
3 |
|
Регулювання глибини стругання |
Так |
|
Ергономічний дизайн |
Так |
|
Висока продуктивність |
Так |
|
Функція вибірки чверті |
Так |
|
Покращена система захисту двигуна |
Так |
|
З'єднання для витяжного пристрою |
Так |
|
Індикатор живлення |
Так |
|
Вага , кг |
5.3 |
|
Гарантія , міс |
36 |
Комплект поставки :
Рубанок електричний Старт SP-1250
Паралельний упор
Адаптер для пилозбірника / пилососа
Додатковий комплект вугільних щіток
Ключ
Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 599 ₴

