




Фрезер START PRO SPR-1700 ! 1700 Вт - 6/8/ фреза
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Фрезер START PRO SPR-1700 :
Особливості ручного фрезера потужність 1700 Вт виглядають наступним чином:
- висока продуктивність;
- можливість налаштувати обороти;
- наявність клавіші блокування;
- якісний фіксатор шпинделя.
Для виробництва корпусу застосовується високоякісний матеріал. Використання металевого підстави дозволяє захистити внутрішні вузли від можливих пошкоджень. Термін служби виробу завдяки таким конструктивним рішенням значно збільшується. Ціна на ручний фрезер start pro spr-1700 робить покупку моделі ще більш привабливим рішенням.
Вибір на користь даної моделі пов'язаний з наступними перевагами:
- наявність ергономічних рукоятей;
- проста заміна щіток;
- корпус з високоміцного матеріалу.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1700 |
| Швидкість обертання , об/хв | 11500-26000 |
| Діаметр фрези , мм | 6/8 |
| Регулювання обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Можливість підключення пилососа | Так |
| Регульований упор | Так |
| Вага , кг | 3,5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Машина фрезерна Start Pro SPR-1700;
- Ключ;
- Затискна цанга 6 мм і 8 мм;
- Направляюче лекало;
- Набір гвинтів і гайок;
- Струбцини - 2 шт.;
- Насадка під пилосос;
- Додатковий комплект вугільних щіток;
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 899 ₴






