
Верстат для заточування ланцюгів START PRO SCH-400 ! 400 Вт - 100 коло
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Верстат для заточування ланцюгів START PRO SCH-400 :
Верстат для заточування ланцюга START PRO SCH-400 – універсальний агрегат, який допоможе виконати загострювання будь-якого типу ланцюгів від електро або бензопил. Даною пристрій підходить для тих, хто цінує свій час, і хоче, щоб ланцюга завжди перебували в належному стані.
В залежності від ступеня зносу, дана модель здатна виконати загострювання за 10-15 хвилин. Двигун з потужністю 400Вт, забезпечує 7000об/хвилину, що говорить про високої продуктивності.
Всі внутрішні деталі та вузли високої якості, захищені від попадання пилу, що значно подовжує термін служби інструменту. Основа виготовлена з міцного пластику. Конструкція дуже проста, тому управляти даним агрегатом зможе навіть початківець користувач.
Особливості:
- Оптимальний рівень потужності електродвигуна;
- Підходить для заточування всіх типів ланцюгів;
- Невелика вага і габарити;
- Основа виготовлена із стійкого до пошкоджень пластику;
- Якісні комплектуючі;
- Сучасний дизайн корпусу;
- платформа верстата виконана з пластика,
- три роки гарантії.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 400 |
| Діаметр абразивного круга , мм | 100 |
| Посадковий діаметр кола , мм | 22.2 |
| Товщина абразивного круга , мм | 3.2 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 7000 |
| Кут повороту , ° | 0-35 |
| Асинхронний двигун | Так |
| Поворотний стіл для установки кута заточування | Так |
| Ідеальний кут заточування ланцюга | Так |
| Регулювання кута заточування | Так |
| Швидка заточення ланцюга | Так |
| Захист від іскор і металевої стружки | Так |
| Високий рівень безпеки | Так |
| Вага , кг | 1.9 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-400
- Бічний захисний кожух
- Фіксуючий гвинт глибини обточування
- Поворотний стіл
- Регулюючі гвинти (2 шт.)
- Упор для ланцюга
- Диск
- Захисна вкладка
- Картонна упаковка
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Тип верстата | Заточний |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 7000 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 699 ₴

