
Верстат для заточування ланцюгів START PRO SCH-450 ! 450 Вт - 108 коло
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Верстат для заточування ланцюгів START PRO SCH-450 :
Верстат для заточування ланцюга START PRO SCH-450 – електричної пристрій, який необхідно кожному домашньому або професійного майстра. За допомогою даного верстата, ви зможете підтримувати стан ланцюгів від електро або бензопил в «бойовій готовності». Потужність двигуна 450 Вт, забезпечує відмінну продуктивність і дає можливість заточити необхідну ланцюг за кілька хвилин. Підходить для заточування всіх типів ланцюгів.
Дана модель має невеликі габарити, тому підходить навіть для невеликих домашніх майстерень. Корпус виготовлений з високоякісного і міцного пластика, а підставу – з металу, що гарантує відмінну стійкість. Також, є можливість закріпити верстат на робочому столі, стаціонарно.
Особливості:
- Оптимальний рівень потужності;
- Безпечне застосування;
- Невелика вага і габарити;
- Металеве підставу;
- Можливість стаціонарної установки;
- Міцний корпус;
- Продумана система вентиляції повітрям;
- Підходить для всіх типів ланцюгів;
- Висока швидкість роботи;
- платформа верстата виконана з металу,
- три роки гарантії.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 400 |
| Діаметр абразивного круга , мм | 100 |
| Посадковий діаметр кола , мм | 22.2 |
| Товщина абразивного круга , мм | 3.2 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 7000 |
| Кут повороту , ° | 0-35 |
| Асинхронний двигун | Так |
| Поворотний стіл для установки кута заточування | Так |
| Ідеальний кут заточування ланцюга | Так |
| Регулювання кута заточування | Так |
| Швидка заточення ланцюга | Так |
| Захист від іскор і металевої стружки | Так |
| Високий рівень безпеки | Так |
| Вага , кг | 1.9 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-450
- Бічний захисний кожух
- Фіксуючий гвинт глибини обточування
- Поворотний стіл
- Регулюючі гвинти (2 шт.)
- Упор для ланцюга
- Диск
- Захисна вкладка
- Картонна упаковка
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Максимальний діаметр диска | 108 мм |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Тип верстата | Заточний |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 799 ₴

