




Верстат для заточування ланцюгів START PRO SCH-750 ! 750 Вт - 145 мм коло
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Верстат для заточування ланцюгів START PRO SCH-750 :
Верстат для заточування ланцюга START PRO SCH-750 – інструмент, за допомогою якого можна з легкістю виконати заточування ланцюгів електро та бензопил. Потужність двигуна 750вт. Такий показник забезпечує високу продуктивність, що дозволяє швидко та якісно виконувати поставлені завдання.
Залежно від зношеності ріжучої ланцюга, процес заточування може займати від 5 до1 5 хвилин, що набагато швидше, ніж, виконання такої маніпуляції вручну (напилком). Для точного регулювання кута заточування, виробник передбачив спеціальну шкалу.
Верстат виготовлений з високоякісної сталі з порошковим покриттям, що захищає від корозії й значно збільшує термін експлуатації.
Особливості:
- Швидка заточення ланцюга;
- Асинхронний двигун 750 вт;
- Металева станина з порошковим покриттям;
- Просте управління;
- Шкала для контролю кута заточування;
- Невеликі габарити і вага;
- Зручна рукоять;
- Захист внутрішніх деталей від попадання пилу і сміття;
- Три диска в комплекті;
- Сучасний дизайн;
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 750 |
| Діаметр абразивного круга , мм | 145 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 3000 |
| Вага , кг | 2,5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Верстат для заточування ланцюгів Start Pro SCH-750
- Шліфувальні диски - 3 шт.
- Набір ключів
- Картонна упаковка
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Максимальний діаметр диска | 145 мм |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Тип верстата | Заточний |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 599 ₴


