




Пила дискова START PRO SCS-2500 ! 2500 Вт - Диск 235 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Пила дискова START PRO SCS-2500 :
Пила циркулярна START PRO SCS-2500 обладнання професійного класу, що призначене для щоденних навантажень. Оснащена висококласної електронікою, має відмінну продуктивність. Яскравий і сучасний дизайн, легкість в управлінні. Розроблена з використанням нових технологій. Проста в обслуговуванні. Висока точність виконаного розпилу.
Основні характеристики:
- має потужний електродвигун;
- кнопка включення з фіксацією;
- є шкала зміни нахилу;
- диск знаходиться під зафіксованим кожухом вгорі і внизу розташована подпружинная захист, що виключає контакт з ріжучим елементом;
- збалансована конструкція, ручки з гумовими вставками;
- корпус виготовлений з металу, надійно захищає внутрішні вузли від небажаних забруднень;
- регулювання глибини ( max.-85 mm) і нахилу різу ( 45°max.-60 mm);
- легка заміна диска;
- механіка на підшипниках;
- якісна зборка;
- довгий період служби;
- знижений рівень шуму;
- прийнятна ціна.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 2500 |
| Діаметр диска , мм | 235 |
| Посадковий діаметр диска , мм | 32 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 5500 |
| Вага , кг | 7,5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Пила дискова Start Pro SCS-2500
- Пиляльний диск
- Упор паралельний
- Захист пильного диска
- Ключ
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 460 ₴


