
Ножиці висічні по металу START PRO SNB-1050 ! 1050 Вт - Гарантія 3 роки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Ножиці висічні по металу START PRO SNB-1050 :
Електричні ножиці по металу START PRO SNB-1050 – інструмент, який відмінно впоратися з різкою металочерепиці, гофрованого меттала або профнастилу різного типу. Відмінно справляється з прямими та криволінійними зрізами. По швидкості не поступається болгаркам, при цьому не нагріває ріжучий матеріал.
Працює дана модель на базі двигуна з потужністю 1050Вт, з поліпшеним захистом від перегріву. Максимальна товщина різу металу становить 1,6 мм.
Корпус виготовлений з високоякісного пластику, а редуктор захищений металевим корпусом. Ергономічна форма дозволяє зручно тримати агрегат в руці, не відчуваючи втоми. Простий доступ до щіток дозволяє самостійно їх міняти, без звернення в сервісний центр.
Особливості:
- Міцний корпус;
- Висока потужність двигуна;
- Захист двигуна від перегріву;
- Простий доступ до вугільних щіток;
- Ергономічна форма;
- Невеликі габарити;
- Вбудований захист від перегріву;
- Редуктор захищений металевим корпусом;
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1050 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 2000 |
| Ріжуча здатність (вуглецева сталь) , мм | 1.6 |
| Ріжуча здатність (нержавіюча сталь) , мм | 1.2 |
| Ріжуча здатність (алюміній) , мм | 2.5 |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Покращена система захисту двигуна | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Проста заміна пуансона і матриці | Так |
| Обертання держателя матриці на 360° | Так |
| Вага , кг | 4 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Висічні ножиці по металу Start Pro SNB-1050
- Пуансон
- Матриця
- Тримач матриці
- Гайковий ключ
- Шестигранний ключ
- Додаткові вугільні щітки
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
- Ціна: 2 714,29 ₴

