




Шуруповерт акумуляторний START PRO SCD2-21/2В BRUSHLES ! 21 - 2.6 А*год
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Шуруповерт акумуляторний START PRO SCD2-21/2В :
Безщітковий ударний шуруповерт акумуляторний START PRO SCD-21/2B стане незамінним помічником як при виконанні побутових робіт, так і для професіоналів. Освоїти роботу з ним зможуть навіть новачки. Високий показник крутного моменту, потужний двигун, напруга в 21В, дають можливість тривало і ефективно працювати з інструментом. Пристосування має двошвидкісний редуктор з плавним регулюванням кількості обертів.
Шуруповерт успішно впорається з монтажними роботами, складанням меблів, установкою конструкцій з гіпсокартону. З його допомогою викручують-закручують кріплення, а також успішно використовують для того, щоб просвердлити отвори у деревині, пластику, тонкому металі.
Інструмент обладнаний літій-іонним акумулятором, який при необхідності заряджається протягом години. У комплектацію входить додаткова батарея. Індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду і не допускати повної розрядки, що продлтвает термін експлуатації дрилі. Акумулятор має роз'єм для підзарядки мобільних пристроїв.
У цьому шуруповерти передбачена підсвічування робочої зони, що дуже зручно в умовах поганої видимості. Посилений швидкозажимний суцільнометалевий патрон і наявність автостопу дозволяють управляти дрилем без особливих зусиль.
Корпус шуруповерта компактний, покритий протиударним міцним пластиком, ергономічна конструкція. Працювати з ним можна комфортно протягом тривалого часу завдяки прогумованим накладкам на рукоятки, які мінімізують вібрацію. Зручність надає можливість кріплення на поясний ремінь.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 21 |
| Ємність , А*год | 2.6 |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Діаметр патрона , мм | 13 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0 - 500 / 0 - 2000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Число ударів , уд/хв | 0-8000/0-32000 |
| Максимальний крутний момент , Н*м | 68 |
| Максимальний діаметр свердління дерева , мм | 45 |
| Максимальний діаметр свердління бетону , мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління металу , мм | 13 |
| Ударний режим | Так |
| Високий крутний момент | Так |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Безщітковий двигун | Так |
| Система захисту безщіткового двигуна | Так |
| Реверс | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Автостоп | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Індикатор рівня заряду | Так |
| Швидка заміна батареї | Так |
| Рукоятка з м'якою накладкою | Так |
| Вага , кг | 1.6 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Акумуляторний шуруповерт Start Pro SCD2-21/2B
- Акумулятор 21 2,6 Ah - 2 шт
- Зарядний пристрій
- Кейс
- Набір біт та свердел
- Скоба для кріплення
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 32000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 68 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 6 090 ₴






