




Шуруповерт акумуляторний START PRO SCD4-12/2D ! 12 V - 2 Ah
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Шуруповерт акумуляторний START PRO SCD4-12/2D :
Шуруповерт акумуляторний START PRO SCD4-12/2D портативний апарат, що ідеально підходить для роботи в екстремальних умовах в темряві або де немає електрики. У комплекті йдуть відмінні акумулятори, що добре тримає заряд. Простий в роботі і обслуговуванні. Підходить для новачків і професіоналів.
Основні характеристики:
- патрон DFR;
- вбудований індикатор рівня зарядки;
- є підсвічування;
- функція автостопу;
- швидке час зарядки батарей;
- дві швидкості;
- реверс;
- сучасний дизайн, прогумована ручка покращує зчеплення з долонею, легка вага, компактні габарити;
- в комплекті є зручний валіза для транспортування;
- відмінна збірка і довгий період експлуатації;
- якісна електроніка;
- доступна ціна.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 12 |
| Ємність , А*год | 2 |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Тип патрона | Швидкозатискний DFR |
| Діаметр патрона , мм | 10 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0 - 400 / 0 - 1400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент , Н*м | 28 |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Автостоп | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Індикатор рівня заряду | Так |
| Швидка заміна батареї | Так |
| Рукоятка з м'якою накладкою | Так |
| Вага , кг | 1.3 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Шуруповерт акумуляторний Start Pro SCD4-12/2D
- Акумулятор 12V 2Ah - 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Кейс
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
- Ціна: 3 244 ₴






