

Зварювальна маска START PRO SWH-93/1 ! Сонячні елементи + літієва батарея
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Зварювальна маска START PRO SWH-93/1 :
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Розміри світлофільтра , мм | 110 x 90 x 9 |
| Розмір вікна , мм | 93 x 43 |
| Час перемикання в темний стан , з | 1 / 25000 |
| Час перемикання в світле стан , з | 0.25 - 0.45 |
| Електроживлення | Сонячні елементи + літієва батарея |
| Захист очей | ІК / УФ DIN 16 |
| Включення / Вимикання | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Вогнестійкий і протиударний пластик |
| Робоча температура , ° с | -5..+55 |
| Температура зберігання , ° с | -20..+70 |
| Ступінь затемнення в світлому стані | DIN 4 |
| Ступінь затемнення в темному стані | DIN 9-13 |
| Підходить для зварювання апаратами типу | MMA, MIG, MAG, TIG |
| Режим шліфування | Так |
| Фільтр автоматичного затемнення | Так |
| Збалансована конструкція фіксатора голови з регулятором | Так |
| Вага , кг | 0.5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Маска зварювальника Start Pro SWH-93/1
- Додаткова літієва батарея і скло
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 0.5 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 43 мм |
| Ширина оглядового вікна | 93 мм |
- Ціна: 712 ₴

