



Бетономішалка FORTE EW6140P - 140 к. -650 Вт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Опис FORTE EW6140P Бетонозмішувач
Бетономішалка Forte EW6140P - якісний та надійний професійний інструмент, призначений для приготування, як бетонних, так і будівельних розчинів за невеликий проміжок часу. Присутність транспортувальних коліс робить роботу максимально комфортною. За рахунок якісно виготовлених міцних деталей конструкції, бетономішалка Forte EW6140P, це завжди висока якість приготування суміші та гарантія довгої експлуатації.
Товщина металу, що використовується для нижнього бака збільшена до 2 мм. Має опорну раму 2,5 мм з додатковими ребрами жорсткості. Це робить бетономішалку більш стійкою при роботі на м'якому ґрунті. Модель укомплектована колесами з твердого і практичного каучуку. Колеса більш стійкі, умешают вібрації, а також мають більший період експлуатації.
Особливості:
- Сталева конструкція рами
- Чавунний вінець
- Компактність і мобільність
- Перекидаючий колесо оснащене фіксатором
- Можливість роботи на дві сторони
Характеристики FORTE EW6140P Бетонозмішувач
|
Виробник |
Forte |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип передачі |
Венцовая |
|
Тип харчування |
Мережа |
|
Потужність |
650 Вт |
|
Принцип дії |
Гравітаційні |
|
Матеріал вінця, лопатей |
Чавун |
|
Напруга |
220В |
|
Частота |
50Гц |
|
Об'єм барабана |
140 л |
|
Обсяг суміші |
110 л |
|
Габарити |
810х710х450 мм |
|
Вага |
67 кг |
|
Штрих-код: |
6910131251407 |
Відео огляд:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 14 909 ₴

