-18%










Поршневий компресор Forte FL-2T24 - 200 л/хв бар -8
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
/span>
Опис:
- Співвідношення споживаної потужності і видається продуктивності повітря
- Масляний картер виготовлений з алюмінію або чавуну, що збільшує термін служби всього компресора і ремонтопридатність
- Редуктор розподілу повітря – професійного виконання, дозволяє регулювати обсяг і тиск повітря відразу на двох виходах
Характеристики:
|
Виробник |
Forte |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип компресора |
Поршневий |
|
Формфактор |
Пересувний |
|
Тип харчування |
Мережа |
|
Потужність |
1500 Вт |
|
Тип приводу |
Прямий |
|
Обсяг ресивера |
24 л |
|
К-ть циліндрів / ступенів |
1 / 1 |
|
Тиск |
8 бар |
|
Напруга |
220В |
|
Частота напруги |
50 Гц |
|
Продуктивність |
200 л/хв |
|
Кількість обертів |
2850 об/хв |
|
Кількість фаз |
1 |
|
Розташування ресивера |
Горизонтальне |
|
Охолодження |
Повітряне |
|
Габарити |
560х260х580 мм |
|
Вага |
16 кг |
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 22.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 5 619 ₴





