




Поршневий масляний компресор Werk BM-2T50N - 200 л/хв -50 л. -1500 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Опис:
Найбільш підходящий тип компресорного устаткування для тих, хто використовує пневматичні інструменти, які не потребують високого тиску. Головна його особливість - електричний двигун високої потужності, який здатний забезпечити високі робочі обороти, аж до 2850 об/хв. Заявлене виробником тиск становить 8 бар. У хвилину він здатний видавати до 200 літрів стисненого повітря.
Компресор може використовуватися в домашніх умовах, торгових точках і невеликих ремонтних майстерень. Завдяки редуктору з манометром на борту, користувач може самостійно виробляти регулювання тиску в залежності від вимог пневмоінструменту.
Корпус компресора виготовлений з міцного металу, який не піддається корозії і демонструє відмінну стійкість до зовнішніх механічних впливів. Для захисту двигуна від бруду і пилу передбачений спеціальний пластиковий кожух.
В процессе работы оборудования, в резервуаре образуется незначительное количество конденсата, который может негативно повлиять на дальнейшую работу всего механизма. Чтобы работа устройства всегда была стабильной, в нижней части ресивера предусмотрен сливной клапан для удаления нежелательной влаги.
Для удобного перемещения компрессора в пределах рабочей зоны, присутствует два транспортировочных колеса и удобная металлическая рукоятка, выполненная в форме дуги. Специальная опорная ножка обеспечивает хорошую устойчивость и выступает в роли амортизирующего элемента.
Характеристики
|
Производитель |
Werk |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип компресора |
Поршневий |
|
Формфактор |
Пересувний |
|
Тип харчування |
Мережа |
|
Потужність |
1500 Вт |
|
Тип приводу |
Прямий |
|
Обсяг ресивера |
50 л |
|
К-ть циліндрів / ступенів |
1 / 1 |
|
Тиск |
8 бар |
|
Напруга |
220В |
|
Частота напряжения |
50 Гц |
|
Производительность |
200 л/мин |
|
Количество оборотов |
2850 об/мин |
|
Количество фаз |
1 |
|
Расположение ресивера |
Горизонтальное |
|
Охлаждение |
Воздушное |
|
Габариты |
675х310х705 мм |
|
Вес |
24 кг |
|
Комплектация |
- Компрессор |
Доставка:
- Новая Почта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 675 |
| Ширина | 310 см |
| Висота | 705 см |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 5 699 ₴


