
Зварювальний інверторний напівавтомат 2в1 Kaiser MIG-265 - 265А -3 роки гарантії
Зварювальний інверторний напівавтомат 2в1 Kaiser MIG-265 :
Напівавтоматичний інвертор Kaiser MIG-265 – компактний апарат, що використовується для зварювання металів, що працює з максимальним зварювальним струмом 265 А.
Ця модель інструменту підтримує тип зварювання MIG-MAG. Тобто, Metal Inert/Active Gas — дугове зварювання плавким металевим електродом (1,6 мм - 5 мм) або дротом (0,6 – 1 мм) в середовищі інертного/активного захисного газу з автоматичною подачею присадного дроту.
Також великою перевагою апарату стала його компактність. Його легко транспортувати і він не займає багато місця при зберіганні.
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Kaiser |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип обладнання |
Напівавтомат |
|
Тип зварювання |
Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
|
Струм зварювання |
Постійний |
|
Кількість фаз |
1 |
|
Максимальний струм |
265А |
|
Хв. діаметр електродів |
1.6 мм |
|
Макс. діаметр електродів |
5 мм |
|
Хв. діаметр дроту |
0.6 мм |
|
Макс. діаметр дроту |
1 мм |
|
Робоча напруга |
220В |
|
Клас інструменту |
Побутової |
|
Вага |
13 кг |
Гарантійний термін 3 роки.
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр дроту | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 265 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 20 617,11 ₴

