



Пристрій зарядний для акумуляторів літій-іон 20 В, струм заряду 4.0+4.0 А, два темінали заряджання INTERTOOL onl
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2.0 Ач - 40 хв<br>4.0 Ач - 80 хв год |
| Напруга | 20 В |
| Обсяг | 0.002492 куб. м |
| Особливості | два теминала |
| Струм на вході | 230 В; 50 Гц |
| Струм на виході | 4.0 А; 22 В |
- Ціна: 1 132 ₴

