




Болгарка Makita GA 5021! коло 125 мм — 1050 Вт — Латвія
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 12 736,90 ₴




