



Шурупокрут акумуляторний ASAKA ударний BX8017! 21 V - Li-Ion 2.0 А/ч
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 42 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.72 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 4 198,67 ₴

