
Свердло для металу HSS INTERTOOL SD-5102 onl
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.049 кг |
| Діаметр свердла | 10.2 мм |
| Довжина свердла | 133 мм |
| Обсяг | 0.000163 куб. м |
| Тип сталі | HSS |
| Кут заточування | 118 °З |
- Ціна: Ціну уточнюйте

