




Інверторний бензиновий генератор Denqbar DQ-3800, 2.2 кВт
Дуже легкий і дуже потужний — новий DQ-3800 із серії інверторних генераторів DENQBAR поєднує в собі найкраще та найважливіше, що наші клієнти хочуть від мобільного генератора електроенергії. Аварійний генератор DQ-3800 пропонує компактний, вдосконалений дизайн майже як DQ-2000, але має майже подвоєну потужність. Потужний компаньйон, який легко транспортувати й забезпечує найчистішу й найтиху електроенергію, яку тільки можна уявити як удома, так і в дорозі. Дозвольте нашій сильній потужності, і легкій вазі переконати вас — інновація — це DENQBAR!
Як «Найкращий бренд 2018» у категорії генераторів, ми в DENQBAR завжди прагнемо підкреслювати цю нагороду та розвивати й вдосконалювати себе та свою високоякісну продукцію. Найвідоміша нагорода за якість та інновації в галузі технологій у Німеччині, Plus X Award, гарантує якість, функціональність і простоту використання. З нашим новим генератором DENQBAR DQ-3800 ми зробили наступний великий крок і в такий спосіб встановили ще одну віху як сильний бренд у галузі інверторних генераторів. Переконайтеся в новій мобільній потужності — DQ-3800!
Особливості:
-
EasyStart з реверсивним стартером (тяговий шнур)
-
Режим економії газу (перемикач ECO)
-
Автоматичне регулювання швидкості
-
Цифровий дисплей для зображення:
- подається напруга
- подається струм
- поточна продуктивність
- індикатор низького рівня оливи та перевантаження
- вбудований лічильник годинника
- вбудований датчик палива -
Функція швидкого заряджання через USB (2,1 A Fast Load)
Характеристики:
Двигун
- Тип двигуна: 4-тактний, OHV, 1-циліндровий із повітряним охолодженням,
- Робочий об'єм: 163 см3
- Тип впорскування: карбюратор
- Рівень шуму (без навантаження): 58 дБ(А) / 7м
- Свічка запалювання: F7RTC; 12,5 Нм
- Паливо: Бензин А95 / Е10
- Місткість бака: 8,0 л бензин
- Тривалість роботи: до 8 годин
Габаритні розміри та вага
- Довжина: 58 см
- Ширина: 24,5 см
- Висота: 52,0 см
- Вага порожнього: приблизно 27 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENQBAR |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 20 899 ₴

