




Полірувальна машина по каменю AL-FA ALWSG-125 з подачею води / 1250Вт / 700-3000об.хв
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина по каменю AL-FA ALWSG-125
- Високий крутний момент завдяки потужному двоступеневому редуктору
- VTC-full - функція фіксування стабільної частоти обертання
- GFCI (ПЗВ) захист від удару струмом

Характеристики:
- Живлення: Мережа 220В
- Споживана потужність: 1250 Вт
- Тип шліфмашини: полірувальна
- Кількість обертів: 700-3000 об/хв
- Різьба підошви: M14
- Максимальний діаметр диска: 125 мм
- Гарантія: 12м

Комплект поставки:
- Полірувальна машина по каменю AL-FA ALWSG-125
- Бічна рукоятка
- Ручка додаткова
- Посібник користувача

Полірувальна машина AL-FA ALWSG-125 призначена для шліфування та мокрого полірування мармуру, граніту та інших порід каменю. Характеризується міцною структурою та високою стійкістю до навантажень. Ефективну роботу забезпечує потужний двигун потужністю 1250 Вт, який надійний і забезпечує постійну продуктивність незалежно від оброблюваного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 5 099 ₴






