




Шуруповерт акумуляторний ASAKA F136BOS LI-ION 21V/5.0Ah, + 2 батареї, Кейс
Шуруповерт акумуляторний ASAKA F136BOS
- 2-х швидкісний редуктор
- Реверс
- Підсвічування
- Гальмо двигуна
- Швидкозатискний металевий патрон

Акумуляторний шуруповерт (дриль) ASAKA F136BOS з живленням від акумуляторів з напругою 21 В і ємністю 5,0 Ач забезпечує комфорт і зручність роботи завдяки своїй мобільності та тривалій роботі від одного заряду акумулятора. Акумуляторний шурупокрут - надзвичайно зручне і практичне пристосування, яке можна використовувати для монтажу гіпсокартону, загвинчування меблів, роботи по дереву, свердління і багатьох інших робіт.
Характеристики:
- Блок живлення - акумулятор LI-ION 21V/5.0Ah
- Патрон для свердла - до 13 мм
- Швидкості (1/2 передачі) - 0-350 об/хв / 0-1350 об/хв
- Час заряджання - 1 год
- Кількість передач - 2

Комплектація:
- Акумуляторний дриль ASAKA F136BOS+ 2 батареї
- 2 літій-іонні батареї на 21 В
- Зарядний пристрій
- Посібник користувача
- Валіза

- Надзвичайно міцні акумулятори, що живлять двигун дрилі, роблять його ефективним для різних видів робіт, навіть найскладніших. Конструкція пристрою забезпечує надійне захоплення та безпеку під час використання. Світлодіодне підсвічування значно спрощує роботу в темний час доби та в темних кутах.
- Пристрій має гальмо, яке зупиняє головку під час відпускання перемикача, що забезпечує ще більшу точність і контроль над пристроєм. Крім того, пристрій оснащений регулюванням крутного моменту з функцією блокування зчеплення, що дає змогу використовувати його як невеликий зручний дриль.
Шурупокрут оснащений потенціометричним регулятором швидкості в перемикачі та двома передачами, що робить її надзвичайно універсальною та точною.
Використовувана самоблокувальна головка дає змогу швидко встановлювати свердла та біти від 0,8 мм до 13 мм.
- У дрилі є індикатори, що інформують про рівень заряду акумулятора, завдяки яким ми повністю контролюємо тривалість роботи пристрою.
- У пристрої використовуються літій-іонні (Li-Ion) акумулятори, завдяки яким вони довговічні та ефективно живлять дриль. Акумулятори мають функцію швидкого заряджання і разом із зарядним пристроєм, що додається, повністю заряджаються протягом 1 години!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Asaka |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 2 419 ₴




