




Верстат для заточування ланцюга AL-FA ALCG-01 650Вт, діодна підсвітка, 2 круга
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат для заточування ланцюга AL-FA ALCG-01 650Вт, діодна підсвітка, 2 круга
Верстат для заточування ланцюга AL-FA допоможе вам легко і швидко заточити ланцюг вашої електро, або бензопили.
Висока точність та якість заточування забезпечується надійною фіксацією ланцюга та наявністю LED-підсвічування робочої зони.
AL-FA має досить потужний електромотор (650Вт) асинхронного типу (безщітковий), здатний витримувати тривалі навантаження.
- мотор асинхронного типу (безщітковий)
- LED-підсвічування робочої зони
- надійна фіксація забезпечує точність заточування
- алюмінієва основа
- вимикач із захистом від перегріву та стрибків напруги
- комплектується двома заточувальними дисками

Характеристики:
- Потужність: 650 Вт
- Кількість оборотів: 4800 об/хв
- Кут нахилу пилки: 35 градусів
- Діаметр диска: 104 мм
- Діаметр посадочного отвору: 22 мм
- Матеріал станини: алюміній
- 2 алмазних кола в комплекті
Комплектація:
- Верстат для заточування ланцюгів;
- 2 шліфувальних диски
- Інструкція
- Коробка



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 3.2 мм |
- Ціна: 2 249 ₴




