



Обігрівач настінний, тепловентилятор TIREX TRJG-2000W2 2кВт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач настінний, тепловентилятор TIREX TRJG-2000W2 2кВт
Опалення у будь-який час: лаконічний дизайн поєднується з надійною технологією обігріву, компактний настінний тепловентилятор працює з гіпоалергенною керамічною технологією обігріву та пропонує корисні додаткові функції.
Завдяки 8-годинному таймеру пристрій нагріває саме тоді, коли вам це потрібно. Завдяки настінному монтажу пристрій не потребує місця на підлозі. Просто керуйте роботою за допомогою практичного пульта дистанційного керування. Включаючи функцію термостата, світлодіодний дисплей та захист від перегріву.
Характеристики:
- Потужність: 2 кВт.
- Режим нагріву: 1000 Вт / 2000 Вт.
- Таймер від 0,5 до 8 годин
- Дистанційне керування
- Тиха робота
- Вага: 2 кг
- Керамічний нагрівальний елемент
- Тип встановлення: Настінний.
Комплектація:
- Тепловентилятор
- Інструкція
- Гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2000 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Максимальна температура нагрівання | 85 град. |
| Ступеневе регулювання потужності | True |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
- Ціна: 1 897,47 ₴

