




Електропила ланцюгова Кентавр СП-183 1800 Вт електрична пила по дереву
Електропила ланцюгова Кентавр СП-183 1800 Вт
Ланцюгова електрична пила СП-183 ТМ "Кентавр" — досить надійний представник садово-паркової техніки, призначений для швидкого та легкого розпилювання деревини будь-якого ступеня вологості — сирої, сухої або навіть мокрої. Так само в будівництві електрична пилка застосовується для виконання різних столярних робіт або розкроювання плит, виготовлених із деревини.
Великою перевагою моделі СП-183 ТМ "Кентавр" є те, що немає вихлопних газів, які є під час роботи бензиновою пилкою. Ще один плюс моделі — низький рівень шуму.
- безключова фіксація шини;
- ергономічний дизайн;
- потужний двигун;
- поперечне розташування двигуна;
- висока швидкість ланцюга;
- кнопка блокування від випадкового увімкнення;
- автоматичний оливний насос;
- індикатор рівня оливи в бачку;
- швидкознімні вугільні щітки;
- гарантія 12 місяців.

- Розташування двигуна Бокове
- Напруга, В 220 В
- Частота тока, Гц 50
- Потужність, Вт 1800
- Швидкість ланцюга, м/с 14
- Довжина шини, см (дюйм) 36 (14)
- Кількість ланок ланцюга 52
- Крок ланцюга, дюйм 3/8
- Ширина паза шини, дюйм 0,05
- Час спрацьовування гальма ланцюга, з Ні
- Об'єм оливного бака, мл 180
- Плавний пуск Немає
- Габарити паковання, мм 420х280х210
- Маса нетто/брутто, кг 3,7/4,2
Високу продуктивність інструмента гарантує надійний електродвигун потужністю 1800 Вт з підвищеним ресурсом роботи, а також якісні шина та ланцюг. Відмітною рисою електропили СП-183 ТМ "Кентавр" є поперечне розташування електродвигуна, завдяки чому спрощується його конструкція й проведення техобслуговування.
Варто зазначити, вугільні щітки — швидкознімні, що дає змогу здійснювати зручну заміну щіток у разі їх стирання, яку може виконати сам користувач, не звертаючись до цього за допомогою в сервісний центр.

Дотримуючись особливостей моделі автоматичний оливний насос. Під час роботи електропили на шину та ланцюг подається необхідна кількість оливи, у такий спосіб знижується тертя між рухомими частинами. Отже, термін експлуатації виробу неабияк подовжується. Олія заливається в бачок об'ємом 180 мл.
Різальна частина виробу має поширені на ринку параметри, що полегшує пошук запчастин у разі потреби їх заміни. Довжина шини становить 360 мм, а крок ланцюга — 3/8 дюйма. Встановлення та регулювання ланцюга — швидке та легке, без застосування спеціального інструмента.
Ця модель має багату комплектацію. Крім шини, із захисним чохлом і ланцюга до комплекту постачання входять гайковий ключ, викрутка та напилка, а також якісне керівництво з експлуатації.

На електропилу поширюється гарантія 24 місяців, яка діє на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kentavr |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 360 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 879 ₴


