




Акумуляторна міні-пила MAJSTER POLSKA MP-0004 21V 2Ah
Акумуляторна міні-пила MAJSTER POLSKA MP-0004 21V 2Ah
Акумуляторна пила - це не тільки зручно, але й економить час і гроші , вам більше не доведеться турбуватися про покупку бензину або розмотування кабелю в разі електроприладу. У цьому випадку потрібно просто зарядити акумулятор.
Пила чудово працюватиме в будь-яких умовах. Ідеально підходить для
- - обрізка гілок
- - будівельні роботи з дерева
- - робота на фермі та сільському господарстві, в саду, в лісі
- - дрібні столярні роботи
- - рубка дерев, догляд за деревами тощо.
-
Довговічність
- Пила виготовлена з міцних матеріалів
- Тиха робота
- Легка в експлуатації
- 2 акумулятори 21V, Li-On, 2000 mAh
- Комплект у валізі
- Торгова марка: MAJSTER POLSKA
- Модель: MP-0004
- Акумулятор: 21V 2Ah
- Потужність: 800 Вт
- Швидкість ланцюга: 5м/с
- Зарядний пристрій: 230В
- Довжина направляючої шини: 4" (100 мм), 6" (150 мм)
- Матеріал виробу: ABS + метал
- Матеріал ланцюгів: високовуглецева сталь
- 4 х ланцюги 2 x 4 дюйми ✔️
- 4 x шини 2 x 4 дюйми ✔️
- 2 акумулятори ✔️
- зарядний пристрій ✔️
- валіза ✔️
- ключ ✔️
- викрутка ✔️
Пила акумуляторна MAJSTER POLSKA модель MP-0004
Прилад виготовлений з високоякісних матеріалів і характеризується справжньою потужністю і надійністю.
Бензопила MAJSTER POLSKA - високоефективний і зручний інструмент, який можна використовувати в саду і на городі.
Ідеально підходить для розпилу всіх порід деревини, зрізання та обрізки гілок, а також для дрібних робіт на будівельних майданчиках.
Ідеальний баланс забезпечує зручність і високий комфорт роботи.
Добре розміщена ручка в поєднанні з малою вагою дозволяє довго працювати без втоми.
Характеризується довговічністю, надійністю, функціональністю та дуже високим комфортом роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | MAJSTER-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 150 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 075,64 ₴






