-13%




Торцювальна пила DEXTER 210 мм 1700 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцювальна пила DEXTER 210 мм 1700 Вт
Розсувна торцювальна пила з полотном на 48 зубів працює зі швидкістю 5500 об/хв, щоб швидко обробляти великі обсяги матеріалу. Регульована пила з 5 попередньо встановленими упорами для скосу зліва та кутом скосу до 45° для вибору найбільш підходящого кута для роботи. Поставляється з мішком для пилу, подовжувачами та шестигранним ключем для регулювання.
Характеристики:
- Споживана потужність (Вт) 1700.0
- Основний матеріал Алюміній
- Кількість зубів в лезі з набору 48
- Глибина різання (мм) 120
- Висота зрізу (в мм) 55,0
- Різання під кутом 90° (в мм) 55
- Максимальна ширина різання при 90° (мм) 120,0
- Різання під кутом 45° (в мм) 55
- Максимальна ширина різу під кутом 45° (у мм) 83,0
- Нахил пилки вліво (в°) 45,0
- Діаметр диска (мм) 210
- Діаметр отвору диска (мм) 30,0
- Ширина столу (платформи) (мм) 276,0
- Швидкість холостого ходу 5500
Аксесуари включені шестигранний ключ 6 мм, шестигранний ключ 4 мм, затискач, кронштейн, сумка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dexter |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
- Ціна: 3 999 ₴

