-13%








Пила торцювальна Dedra DED7739 210 мм, 1400 Вт, алюм. основа
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила торцювальна Dedra DED7739 210 мм, 1400 Вт, алюм. основа
Торцювальна пила, призначена для різання деревини та деревоподібних матеріалів. Оснащений потужним двигуном 1400 Вт, додатковими бічними напрямними, що збільшують діапазон роботи, системою видалення тирси та системою автоматичного повернення після різання. Завдяки високій швидкості обертання 4600 об/хв пила гарантує високу якість різу. Основа і стільниця виготовлені з високоякісного алюмінію, що гарантує високу міцність. Пристрій можна встановити на додатковий робочий стіл.
- Макс. діапазон різання 120 х 55 мм
- Макс. діапазон різання під кутом 45 градусів 83 х 30
- 12 місяців гарантії

Характеристики:
- Потужність двигуна 1400W
- Живлення 230в / 50 Гц
- Щит 210 / 30мм
- Швидкість обертання 4600 об/хв
- Вага 6,1 кг
У набір входить:
- пила циркулярна,
- мішок для тирси,
- інструкція,
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dedra |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4600 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 3 999 ₴

