


Рейковий домкрат для позашляховика King Tony 9TYZ351-48A-B 3000кг 48" домкрат реєчний
Рейковий домкрат King Tony 9TYZ351-48A-B 3000кг, 110-1070мм
«Фермерський» підйомник — пристрій, корисний в екстремальних ситуаціях. Незамінний для підйому транспортних засобів з високим шасі, в тому числі автомобілів підвищеної прохідності, а також сільськогосподарської техніки та обладнання. Підйомник також можна використовувати як лебідку або розкидувач. Він оснащений широкою ніжкою, тому його можна використовувати практично на будь-якій поверхні. Підйомник також буде використовуватися на будівельних майданчиках, у промисловості та скрізь, де висока вантажопідйомність і висота підйому мають вирішальне значення.
- Вантажопідйомність - 3 тонни
- Мінімальна висота - 110 мм
- Максимальна висота - 1070мм
- Вага - 12 500 кг
При використанні рейкового домкрата слід дотримуватись правил безпеки, використовувати необхідні аксесуари і комплектуючі. Перед використанням домкрата рекомендуємо дотримуватись наступних правил в цілях безпеки:
- Огляньте механізм на наявність зовнішніх пошкоджень.
- Переконайтесь в тому, що встановлений домкрат не «зіслизає» з кузова автомобіля.
- Встановлюйте домкрат на автомобілі лише в призначених (укріплених) для цього місцях.
- Використовуйте фірмову підніжку (підставку), щоб уникнути вгрузання домкрата в пухкий ґрунт або пісок.
І лише тоді приступайте до ремонту свого позашляховика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 1070 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 12.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Речовий |
- Ціна: 2 599 ₴

