




Ручний рейковий домкрат Power MAR 3 т 48" домкрат рейковий механічний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат рейковий сільськогосподарський Power MAR 3 т., 120см
Основною деталлю рейкічного домкрата є вантажна сталева рейка з опорною чашкою для вантажу. Нижній кінець рейки (лапа) має прямий кут для підіймання вантажів із низько розміщеною опорною поверхнею. Піднятий на рейці вантаж утримується стопорними пристроями.
Характеристики:
-
Вантажність — 3 т.
-
Тип — рейковий.
-
Максимальна висота підйому — 120 см.
Важлива особливість рейкового домкрата — це низьке розташування підіймального майданчика.
Домкрат рейковий має головну перевагу — це підіймання вантажу на велику висоту.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Master |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 1200 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 14.9 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Речовий |
- Ціна: 2 599 ₴

