

Акумуляторна міні-пила 6 дюймів MVM CS02B 36V, 2Ah 2 акумулятори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Акумуляторна міні-пила MVM CS02B 36V, 2Ah 2 акумулятори
Акумуляторна міні пила MVM CS02B - це потужний і мобільний інструмент, який стане незамінним помічником для будь-яких садових та господарських робіт. З її допомогою ви легко та швидко зможете:
- Обрізати гілки та дерева
- Підрізати дошки та бруси
- Зрізати сміття та гілля
- Робити різні декоративні роботи
Пила оснащена потужним двигуном 36 В, який забезпечує плавний і точний рез. Ланцюг автоматично змащується, що продовжує термін її служби. Завдяки ергономічній рукоятці пила зручно лежить у руці і не викликає втоми навіть при тривалій роботі.

- Напруга акумулятора: 36В/2Ah
- Потужність: 0,5 кВт
- Ланцюг: 3/8" 33E
- Швидкість різу: 5 м/с
- Максимальний діаметр зрізу: 150 мм
- Плавна зупинка двигуна
Підготовка до роботи:
1. Зарядіть батарею.
2. Встановіть ланцюг і за допомогою викрутки зробіть його натяжку залежно від інтенсивності роботи. Примітка: Вийміть батарею під час встановлення і зніміть ланцюгову шину.
3. Після встановлення батареї та ланцюга запустіть акумуляторний пил без навантаження і переконайтеся, що інструмент працює нормально.
4. Не використовуйте пилу надто довго в роботі, не перевантажуйте її, робіть перерви, не допускайте нагрівання інструмента. Відповідно до обсягу роботи спочатку спиляйте маленькі об'єкти, потім переходьте до великих.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 1 199 ₴

