




Гідравлічний домкрат підкатного типу 2,5 т, 90-340 мм Kraft Dele KD1362 Гідравлічний домкрат
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний 2,5Т 90 мм - 340 мм Kraft&Dele KD1362 підкатний
Домкрат KD1362 від Kraft&Dele призначений для підйому автомобілів на висоту від 90 мм до 340 мм
- Виготовлений з міцних матеріалів, що забезпечує тривалу довговічність і міцність.
- Лист запресовується в спеціальні профілі, що підвищують жорсткість конструкції.
- Колеса дозволяють легко пересуватися під автомобілем.
- Міцна конструкція.
Характеристики:- Виробник - Kraft&Dele
- Тип - Домкрати
- Тип домкрата - Гідравлічний
- Вантажопідйомність - 2,5Т
- Вид домкрата - Підкатний
- Макс. висота підйому - 340 мм
- Мін. висота підйому - 90 мм
Комплектація:
- Домкрат
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 90 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 9.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 108 ₴






