




Гідравлічний домкрат підкатного типу 2,5 т Kraft&Dele KD383 Підкатний домкрат
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат підкатний гідравлічний Kraft&Dele KD383, 2500 кг
Особливості:
- Автомобільний домкрат вантажопідйомністю до 2,5 тонн, низькопрофільний.
- Домкрат незамінний у всіх автомайстернях і не тільки в гаражах, але і в професійних майстернях.
- Виготовлений з товстого сталевого листа, що забезпечує достатню жорсткість конструкції, має зливний клапан, інтегрований із запобіжним клапаном.
- Конструкція домкрата заснована на принципі підкатного домкрата з гідравлічним приводом.
- Оснащений коліщатками, що дозволяє переміщати його в будь-яке місце під транспортним засобом.
- Дозволяє працювати в діапазоні від 85 мм до 381 мм. Це робить низькопрофільний домкрат придатним для використання в майстернях, що обслуговують автомобілі із заниженою підвіскою, спортивні та тюнінговані автомобілі.

Характеристики:
- Вантажопідйомність: 2,5Т
- Діапазон підйому: від 85 до 381 мм
- Вага: 15 кг
Комплектація:
- Домкрат
- Інструкція
- Пакування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 381 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 048,15 ₴






