




Електропила для дров BULLTECH 1300Вт, 35 см 14 дюймів пила для обрізки дерев електрична
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пила ланцюгова електрична BULLTECH 1300Вт, 35 см (14 дюймів)
BULLTECH - це остання модель ЕЛЕКТРИЧНОЇ пили як для любительського, так і для професійного використання. Максимальна потужність пристрою становить 1300 Вт
Пила виготовлена з найякісніших компонентів, укладених у міцний алюмінієво-магнієвий картер.
- Висока потужність - 1300Вт
- Висока ефективність пристрою
- Високий ступінь безпеки
- Плавний старт
- Мала вага
- Добре розміщена ручка та центр ваги
- Максимальна потужність: 1300 0W
- Довжина направляючої: 35 см (14 дюймів)
- Швидкість ланцюга: 14 м / с
- Тип двигуна: електричний ( 230В~ / 50Гц)
- Максимальна довжина різу: 395 мм
- Вага: 4 кг
✅ Надійний двигун : оснащена потужним двигуном, пила забезпечує надійність і ефективність за будь-яких умов. Завдяки цьому ви легко впораєтеся з найскладнішими завданнями.
✅ Довговічність і точність : тверді матеріали, такі як нержавіюча сталь, алюміній і пластик, гарантують тривалу довговічність і надійність. Ви можете бути впевнені, що пила Bulltech виправдає ваші очікування та прослужить вам довгі роки.
✅ Безпека та комфорт роботи : Завдяки антивібраційній системі та системі EasyStart пила мінімізує вібрації та забезпечує комфорт під час використання. Ви можете працювати довше, не втомлюючись, що значно підвищує ефективність роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 249 ₴


