
Електричний газовий обігрівач 2в1 Eco Zilan, 4200 Вт, 3 ступені
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний газовий обігрівач 2в1 Eco Zilan, 4200 Вт, 3 ступені
Плита ZLN8465 з газовим балоном
3 рівня потужності газу + 3 рівня електрики;
Коліщатка для зручного переміщення;
Оснащений запобіжним пристроєм, автоматичним відключенням при відсутності кисню і п'єзоелектричним підпалом;

Характеристики:
- Теплова потужність: 1600 / 2900 / 4200 Вт;
- Електрична потужність: 3 х 600 Вт;
- Площа, що опалюється: 30 - 60 кв.
- Робочий тиск: 28 мбар (300mmSS);
- Витрата газу: 0,305 кг/год;
- Напруга / частота: 220 - 230 В / 50 Гц. ;
- Вага нетто: 10,5 кг;
- Розміри: 35 х 49 х 77 см.;
- Напруга / частота: 220 В / 50 Гц.

Газовий редуктор купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 4500 Вт |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 2 хв |
| Частота | 50 Гц |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозиг | Так |
- Ціна: 11 087 659,26 ₴

