




Перфоратор бочковий BLACK 12255 1000 Вт 4 Дж перфоратор професійний бочковий професійний перфоратор бочковий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор бочковий BLACK 12255 1000 Вт, 4 Дж,

Характеристики:
- Макс. діаметр свердління бетону 25 мм
- Макс. діаметр свердління в дереві: 38 мм
- Макс. діаметр свердління в металі: 13 мм
- Максимальна сила удару: 4 Дж
- Обороти: 800 об/хв
- Потужність: 1000 Вт
- Кількість ударів: 2000 уд / хв
Комплектація:
- Перфоратор
- 3 свердла
- пара вугільних щіток
- пилозахисний чохол.

Перфоратор — це надзвичайно потужний ударний молоток із дуже міцним і ефективним двигуном потужністю 2500 Вт, що робить його одним із найефективніших пристроїв у своєму класі.
Перфоратор має функції (кування, свердління, ударне свердління) і можливість обертання аксесуара, розміщеного в головці SDS-plus.
Молоток стандартно оснащений ергономічним функціональним перемикачем, який легко тримати в руці, і регулює швидкість
Все це доповнюється міцною та зручною валізою для зберігання та транспортування та набором аксесуарів.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 3 599 ₴



