-19%










Компресор повітряний електричний для фарбування RURIS AirPower 1500Вт компресор повітряний побутовий 24л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор RURIS AirPower 2400 1500Вт, 24 літри ресівер, 180 л/хв
Компресор RURIS AirPower 2400 призначений для постачання та обслуговування в гаражі, саду та майстерні.
- 24-літровий циліндр компресора RURIS AirPower 2400 має відповідний розмір, щоб подавати повітря під тиском 8 бар.
- Капюшон зменшує шум, створюваний поршнем компресора, і забезпечує підвищений комфорт під час використання.
- Компресор RURIS AirPower 2400 має ергономічну ручку, що забезпечує швидке переміщення.

Характеристики:
- Тип двигуна: Електричний
- Потужність: 1500 Вт
- Максимальна швидкість (об/хв): 2850
- Напруга живлення: 220 В
- Рівень шуму: 98 дБ
- Швидкість потоку всмоктуваного повітря: 180 л/хв
- Швидкість витяжного повітря: 180 л/хв
- Робочий тиск: 8 барів
- Вага: 22 кг
Для правильного тиску компресор RURIS AirPower 2400 оснащений манометром високого тиску, тому користувач може підтримувати належний контрольований тиск за допомогою приладдя, яке оснащено компресором.
Підключення шланга високого тиску здійснюється за допомогою швидкороз'ємної муфти, якою оснащений компресор RURIS.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 180 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 2 999 ₴


