-19%










Компресор повітряний побутовий 24л Breckner Germany 1,5 кВт компресор масляний 24л для гаража
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряний компресор Breckner Germany 1,5 кВт, 24 літри
Компресор Breckner Germany призначений для постачання та обслуговування в гаражі, саду та майстерні.
- 24-літровий циліндр компресора має відповідний розмір, щоб подавати повітря під тиском 8 бар.
- Накладка зменшує шум, створюваний поршнем компресора, і забезпечує підвищений комфорт під час використання.
- Компресор має ергономічну ручку, що забезпечує швидке переміщення.

Характеристики:
- Тип двигуна: Електричний
- Потужність: 1500 Вт
- Максимальна швидкість (об/хв): 2850
- Напруга живлення: 220 В
- Рівень шуму: 98 дБ
- Швидкість потоку всмоктуваного повітря: 184 л/хв
- Швидкість витяжного повітря: 184 л/хв
- Робочий тиск: 8 барів
- Вага: 18 кг
Для правильного тиску компресор оснащений манометром високого тиску, тому користувач може підтримувати належний контрольований тиск за допомогою приладдя, яке оснащено компресором.
Підключення шланга високого тиску здійснюється за допомогою швидкороз'ємної муфти, якою оснащений компресор .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breckner |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 184 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 2 999 ₴




