-19%






Компресор масляний електричний GMC 1300Вт 2HP 50Л масляний компресор для гаража 50л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор повітряно-масляний GMC 1300Вт, 2HP, 50Л, 200 л/хв
Портативний повітряний компресор, ідеальний для використання в гаражі та майстерні. Надійний двигун потужністю 1300 Вт (2 к. с.) і міцний одноступінчастий насос із масляним змащенням і повітряним охолодженням. Забезпечує живлення різноманітних пневматичних інструментів.
- Максимальний потік повітря 200 л/хв і максимальний робочий тиск 8 бар (116 psi).
- Автоматичне включення/вимикання пресостату.
- Розширені функції безпеки включають запобіжний клапан і термозапобіжник.
- Включає 2 х 3-в-1 швидкі з’єднувачі, повітрозабірний фільтр, пляшку з маслом і набір для перенесення.

Характеристики:
- Тип двигуна Електричний
- потужність 1300 Вт
- Максимальна швидкість (об/хв) 2600
- Кількість циліндрів 1
- Напруга живлення 220 В
- Рівень шуму 70 дБ
- Швидкість потоку всмоктуваного повітря 200 л/хв
- Швидкість витяжного повітря 200 л/хв
- Робочий тиск 8 барів
- Ємність бака 50 л
- Висота 680 мм
- Довжина 710 мм
- Ширина 335 мм
- Вага 28 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GMC |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 3 899 ₴

