



Компресор повітряний масляний 50л Ruris AirPower5000PLUS 50 л 1500 Вт 8 бар компресор повітряний електричний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компресор повітряний Ruris AirPower5000PLUS, 50 л, 1500 Вт, 8 бар, 180 л/хв
Компресор RURIS Air Power 5000 побудований з двома контурами випуску повітря, таким чином готовий обслуговувати двох операторів одночасно. При цьому кожен контур має незалежний контроль показника тиску, який показує манометр.
50-літровий циліндр компресора RURIS Air Power 5000, яким оснащений компресор, може подавати великий об’єм повітря для підтримки тиску 8 бар протягом тривалого періоду часу.
Капюшон зменшує шум, створюваний поршнем компресора, і забезпечує підвищений комфорт під час використання.
Має ергономічну ручку, що забезпечує швидке переміщення.
З’єднання клапана високого тиску здійснюється за допомогою швидкоз’єднувальної муфти, якою оснащений компресор RURIS Air Power 5000 .

- Тип двигуна Електричний
- потужність 1500 Вт
- Максимальна швидкість (об/хв) 2850
- Кількість циліндрів 1
- Напруга живлення 220 В
- Рівень шуму 70 дБ
- Продуктивність 145 л/хв
- Робочий тиск 8 барів
- Ємність бака 50 л
- Висота 680 мм
- Довжина 710 мм
- Ширина 335 мм
- Вага 32 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 145 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 3 899 ₴

