




Компресор електричний повітряний 2-поршневий 50л Airpress HL 425-50 50 л 8 бар компресор масляний для фарбування
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масляний компресор Airpress HL 425-50 50 л 8 бар, 2 поршня
- Компресори цієї серії працюють 30/70 циклів (30% часу стиснення, 70% часу відпочинку).
- Компресор оснащений резервуаром стисненого повітря ємністю 50 літрів. Поршневий компресор HL 425-50 має два манометра, два пневматичних швидкороз'ємних з'єднання і редуктор.
- Двигун, який генерує 3 к.с., забезпечує ефективну продуктивність 317 л/хв при 2850 об/хв.
- Компресор HL 425-50 захищений реле тиску.
- Компресор оснащений 2 всмоктуючими фільтрами, зворотним клапаном, запобіжним клапаном і клапаном для зливу конденсату. Корисні доповнення включають вушко рівня масла та термозахист компресора.
- Пристрій має зручні ручки і колеса, які полегшують транспортування компресора.

Характеристики:
- Вага (кг) 45.00
- Довжина, ширина, висота (см) 75 x 33 x 66
- Кількість поршнів 2
- Продуктивність (л/хв) 392
- Оцинкований бак
- Ємність повітряного бака (л) 50
- Тиск включення (бар) 6
- Максимальний тиск (бар) 8
- Безмасляний
- Швидкість обертання (об/хв) 2850
- Потужність двигуна (к.с./кВт) 3,0 к.с. / 2,2 кВт
- Живлення 230 В / 50 Гц / 1 Ph
- Колеса Так
- Кількість ступенів стиснення 1

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 392 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 7 839 ₴






