




Компресор повітряний масляний 2-поршневий Wiking Polska ZBV50 50 л 10 бар повітряний електричний компресор 50 л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масляний компресор Wiking Polska ZBV50 50 л 10 бар,
Масляний компресор на 50 л від відомого бренду Wiking Polska . Висока потужність і ефективність роблять цю модель ідеальною для будь-якої майстерні. Він може живити різні типи пневматичних інструментів, використовуватися для фарбування розпиленням, накачування шин та інших застосувань.
- Компресор оснащений двома чавунними циліндрами зі збільшеними ребрами ( значно краще розсіювання тепла, важливий технічний аспект, якщо компресор буде використовуватися у складних і тривалих роботах )
- збільшені камери всмоктування - в результаті підвищується ефективність всмоктування (530 л-хв) , що безпосередньо перетворюється на більшу ефективність вихлопу на початковій фазі наповнення (0-4 атмосфери) 440 л-хв
- ступінь стиснення компресора

Характеристики:
- потужність всмоктування : 530 л-хв
- ефективність при 0 бар-4 бар: 440 л-хв
- ефективність при 8 бар-10 бар: 316 л-хв
- максимальний тиск: 10 бар
- максимальна споживана потужність двигуна: 3300 Вт
- місткість бака: 50 л
- номінальна потужність (на валу двигуна): 2,2 кВт
- кількість робочих розеток: 4 (2 х швидкороз'ємні + 2 розетки в циліндрі 1/2'')
- живлення 230в / 50 Гц
- гучність: 97 дБ
- вага: приблизно 45 кг
- поршнева система: V
- кількість поршнів: 2
- редуктор тиску: ТАК
- дегідратор: ТАК
- захист від перевантаження: ТАК
- вбудований пусковий механізм розвантаження: ТАК
- асинхронний двигун: ТАК
- сертифікати: ТАК
- декларація про відповідність: ТАК
- вбудований запобіжний клапан!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 530 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 7 839 ₴






