



Полірувально-шліфувальна машина ITALKO BLA180 1500 Вт, від 600 до 3000 об/хв електрична полірувальна машина
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична полірувальна машина ITALKO BLA180 1500 Вт, від 600 до 3000 об/хв
Електрична роторна полірувальна машина BLA180 потужністю 1500 Вт призначена для полірування поверхонь, покритих фарбою, а також для шліфування дерева і металу.
- Потужний двигун дозволяє проводити полірування з невеликими зусиллями, що підвищує ефективність полірувальної машини.
- Універсальна різьба шпинделя M14 дозволяє встановити більшість полірувальних губок, доступних на ринку.
- Пристрій має плавне 6-ступінчасте регулювання швидкості в діапазоні від 600 до 3000 об / хв , що дозволяє точно налаштувати швидкість під тип матеріалу, що обробляється.
- Пристрій має функцію щадного (плавного) старту.
- Має кнопку блокування та вимикач.
- Кабель живлення довжиною 3 м дозволяє вільно керувати пристроєм по поверхні, що обробляється.

Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Напруга: 230В
- Частота: 50 Гц
- Розмір диска: 180 мм
- Монтажна різьба: M14
- Діапазон обертів: 600-3000 об / хв
- Регулювання швидкості: Так, 6-ступінчаста
- Довжина кабелю: 3м
- Вага : 3,6 кг

Комплект:
- Електричний полірувальник BLA180
- 2x гвинтова ручка
- шестигранний ключ
- Гарантійний талон з інструкцією по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italco |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 399 ₴

