



Полірувальна шліфмашина ROOKS 1200 Вт 180мм ручна полірувальна машинка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина ROOKS 1200 Вт з регульованою швидкістю, 180мм
Полірувальна машина Rooks призначена для полірування лакофарбових покриттів у лакофарбових та кузовних службах, в автосервісах, а також у меблевій промисловості та будівництві та обробці. Полірувальник Rooks має полірувальний диск діаметром 180 мм , на який можна розмістити полірувальне хутро або диски та полірувальні подушечки відповідної конструкції та призначення. Полірувальна машина має плавно регульований діапазон швидкості 300-3000 об/хв , потужність 1200 Вт , зручну рукоятку та ергономічну ручку. Електроживлення 230В

Характеристики:
- Виробник: ROOKS
- Потужність: 1200 Вт
- Діаметр: 180 мм
- Діапазон регулювання швидкості: 300 - 3000
- Номер за каталогом: OK-03.4208
- Кількість: 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 399 ₴

