



Полірувальна машина RIPPER M80498 2400 Вт шліфувальна машинка для полірування автомобіля
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина RIPPER M80498 2400 Вт
Найвища якість матеріалів, що використовуються для виготовлення цієї полірувальної машини, забезпечує надійну роботу протягом тривалого часу.
- Висока потужність: 2400 Вт
- Легкий вага
- Система низької вібрації
- Перевірений дизайн
- Профільована м'яка ручка
- Перевірений бренд RIPPER
- 100% металеві шестерні

Характеристики:
- Бренд: RIPPER
- Модель: M80498
- Максимальна споживана потужність: 2400 Вт
- Живлення: 230В
- Обороти: 500-3500 об/хв
- Діаметр диска: 180 мм
- Вага: приблизно 3 кг
- Різьба кріплення: М14
- Захисна ізоляція: II

Многофункціональність
- Полірування пофарбованих поверхонь
- Шліфування деревини
- Пластик
- Камінь та метал

Комплектація:
- ПОЛІРУВАЛЬНА МАШИНА RIPPER 2400W
- ВУГІЛЬНІ ЩІТКИ
- Шестигранний ключ
- ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
- ОРИГІНАЛЬНА УПАКОВКА
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 399 ₴

