




Полірувальна машина WUBER WR-CP-2400 180 мм 1800-3800об/мин полірувальна машина для кузова автомобіля
Полірувальна машина WUBER WR-CP-2400 180 мм, 1800-3800об/хв
✅ Висока швидкість обертання - полірувальний двигун розганяє головку до 3800 об / хв , завдяки чому він здатний швидко і точно полірувати і наносити полірувальну пасту
✅ Регулювання швидкості - пристрій має 6-ти ступеневе регулювання швидкості в діапазоні 1800-3800 об / хв.
✅ Реальна потужність - полірувальник має реальну потужність 2400 Вт , що дозволяє ефективно працювати
✅ Безпечне полірування - полірувальник забезпечує ефективне та безпечне полірування фарби автомобіля
- Блокування перемикача - дозволяє безперервну роботу
- Кріплення на липучці - заміна полірувальних губок не займе більше кількох секунд!
- Додаткові полірувальні губки - в наборі 4 губки,
- Найвища якість - полірувальник виготовлений з високоякісних матеріалів , що робить його дійсно міцним і стійким до всіх шкідливих факторів
- Виробник: WUBER
- Модель: WR-CP-2400
- Діаметр диска: 180 мм
- Швидкість обертання: 1800-3800об/хв
- Регулювання швидкості: 6 ступенів
- Живлення: 230В/50Гц
- Потужність: 2400 Вт

Чому цей полірувальник неперевершений?
✔️ Ефективний двигун потужністю 2400 Вт забезпечує швидке, рівномірне полірування поверхні та не пошкоджує фарбу.
✔️ 6-швидкісне регулювання швидкості дозволить адаптувати прилад до поверхні, що обробляється
✔️ Універсальний - після використання відповідних аксесуарів можна полірувати автомобіль, а також полірувати пластик, дерево, каміння чи навіть сталь

- Полірувальник WUBER
- Полірувальний фетр
- Щит на липучці
- Ручка
- Посібник користувача
- Оригінальна упаковка виробника

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 399 ₴






