


Настільний свердлильний верстат Bamster DP16VLS 250Вт свердлильний верстат для гаража
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат свердлильний Bamster DP16VLS 250Вт, лазерна указка
- Настільний дриль Bamster DP 16VL з вбудованим лазером і лещатами дозволяє виконувати просте і точне свердління в різних сферах застосування.
- Ідеально підходить для дрібних домашніх справ і майстерень.
- Сівалка оснащена п'ятьма передачами. Регульований стіл (під кутом 45°) з розмірами 164x162 мм і поперечним лазером, що дозволяє дуже легко орієнтуватися під час свердління.
- Максимальна відстань між губковим патроном і столом: 260 мм.
Переваги
- Підходить для вимогливих користувачів і невеликих майстерень.
- Лазер із перехресними лініями, який забезпечує дуже легку навігацію під час свердління.
- Міцна сталева конструкція.
- П'ять робочих швидкостей.
Характеристики:
- Розміри (ДхШхВ): 445 х 225 х 590 мм
- Розмір столу: 164 х 165 мм
- Регулювання столу: 45° / 0° / 45°
- Кількість обертів: 550/950/1450/1950/2500
- Діапазон діаметрів свердла: від 1,5 до 13 мм
- Патрон :B13
- Двигун: 230 - 240 В
- Потужність двигуна: 250 Вт
- Вага: 14 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 164 мм |
| Ширина столу | 165 мм |
| Хід шпинделя | 50 мм |
- Ціна: 3 999 ₴

