



Електричний відбійний молоток Bestcraft 50 Дж 2500 Вт будівельний відбійний молоток для демонтажу бетону бетонолом електричний
Відбійний молоток Bestcraft EC1507 50 Дж
Молоток EC1507 буде використовуватися, серед іншого, для руйнування та відколювання бетонних стін, усіх настінних і підлогових плиток, для зовнішніх і внутрішніх робіт і багато іншого. Він оснащений швидким SDS-HEX (шестикутним) тримачем інструменту, що дає можливість придбати багато різних аксесуарів, призначених для цієї системи. Зубило замінюється вручну завдяки швидкому з'єднанню, ефективно і без зайвих затримок.
Має додаткову ручку, що дозволяє комфортно та ефективно працювати. Рукоятка розташована в передній частині молотка, забезпечуючи дуже хорошу стабільність, відмінне застосування сил і пропонуючи чудовий баланс, що забезпечує роботу без надокучливої втоми.
Висока енергія удару та висока потужність у поєднанні з малою вагою 16 кг роблять роботу з цим пристроєм безпроблемною.

- Потужність 2500 Вт
- Максимальна сила удару 50 Дж
- Частота ударів 1300 уд/хв
- Вага 16 кг
- Напруга 220 В
В комплекті
- Відбійний молоток EC1507
- Металева валіза
- Фреза 410 мм
- Стамеска-пробійник 410 мм
- Лубрикатор
- ключ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1300 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 16 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 699 ₴

