




Шабельна пила Evolution R230RCP 850Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельна пила Evolution R230RCP 850Вт
Evolution R230RCP використовується для гладкого різання дерева, дерева з цвяхами, м’якої сталі, алюмінію, пластику тощо.
- Потужний двигун потужністю 850 Вт дозволяє легко різати різні матеріали.
- Ви можете різати деревину товщиною 230 мм, м’яку сталь 20 мм і пластик 150 мм.
- Встановлення швидкості до 2800 ударів на хвилину та довжини ходу до 28 мм дозволяє виконувати швидкі та ефективні різання та забезпечує ще більшу універсальність.
- Металева поворотна пластина велика і стійка. Дозволяє регулювати кут різання для досягнення оптимальної ефективності пиляння та мінімізації вібрації, відскоку леза та/або ризику поломки леза.
- Завдяки ручці, що обертається на 180°, і вазі всього 2,8 ви можете комфортніше керувати пилкою під час роботи у важкодоступних місцях.
- Світлодіодна лампа поруч із лезом забезпечує кращу видимість у зоні різання.
- У набір входить 4 леза для різання різних матеріалів.
- Для заміни диска не потрібні інструменти.

Характеристики:
- Двигун (230 В 50 Гц): 850 Вт
- Змінна швидкість (стрибки в хвилину): 0 - 2800 с/м
- Довжина ходу: 28 мм
- Довжина кабелю: 3 м
- М'яка сталь (макс. товщина): 20 мм
- Деревина (макс. товщина): 230 мм
- Пластик (макс. товщина): 150 мм
- Розміри виробу: 516 х 149 х 80 мм
- Розміри упаковки: 540 х 255 х 127 мм
- Вага виробу: 2,8 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolution |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 223 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 699 ₴



