-18%


Бетонозмішувач Cedrus Solid 120л, 500Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач Cedrus Solid 120л, 500Вт
- Додаткова безпека завдяки кришці трансмісії приводу
- Оптимальна конструкція барабана для максимально можливої продуктивності
- Витривалий електродвигун
- Ефективна система охолодження двигуна та повітрозабірна решітка збоку кришки

Характеристики:
- Двигун: однофазний 500 Вт S6 30%
- Загальна місткість: 120 л
- Діаметр отвору барабана: 328 мм
- Швидкість барабана: 26,6 об/хв.
- Розміри бетономішалки: 109х117х70,5см
- Розміри коробки: 74 x 58 x 47 см
- Вінець
- Передача приводу: ремінна
- Колеса в комплекті: є
- Вага: 35 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cedrus |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Діаметр отвору барабана | 328 мм |
| Частота обертів барабана | 26 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 6 299 ₴

