-18%










Бетонозмішувач GÜDE GBM 120L 500 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач GÜDE GBM 120L 500 Вт
Бетонозмішувач Güde підійде для будь-якого будинку та майстра. Міксер ідеально підходить для змішування всіх типів будівельних матеріалів.Завдяки конічній формі барабана досягаються найкращі результати змішування. Дуже великий отвір, що полегшує спорожнення бочки; бочка має об’єм 120 літрів.
- Ідеально підходить для змішування всіх видів будівельних матеріалів
- Об'єм бочки 120 літрів
- Потужний двигун 500 Вт
- Стійка конструкція, стійка до скручування
- Легка та безпечна експлуатація
- Конічна форма барабана для оптимальних результатів змішування
- Великий отвір барабана для легкого спорожнення
- Підніжка для надійної опори
- Колеса 200 мм з металевим ободом

Характеристики:
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Напруга: 230 вольт / 50 Гц
- Клас захисту: II
- Клас захисту: IP 44
- Об'єм бочки: 120 л
- Швидкість барабана: 35 об/хв
- Рівень звукової потужності Lwa: 93 дБ(А)
- Рівень звукового тиску Lpa: 73,5 дБ(A)
- Розміри
- Висота: 1310 мм
- Ширина: 710 мм
- Довжина: 1170 мм
- Вага: 35 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gude |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Частота обертів барабана | 35 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 6 299 ₴

